DETAYLARI HATIRLAYIN

YENİ HESAP

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Sitemizden alışveriş yapmak oldukça kolay ve güvenilirdir. Beğendiğiniz ürünleri Sepetime Ekle butonundan ekleyebilir, eklediğiniz ürünleri Sepetim butonu üzerinden listeleyebilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri almak için Ödemeye Geç butonuna tıklayarak satın alma işleminizi başlatabilirsiniz. Açılan sayfadaki teslimat adresi ve fatura bilgilerini girdikten sonra takip eden sayfalarda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksik bir şekilde girip ödeme onayı verdikten sonra satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternet mağazamıza giriş yaptıktan sonra almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Sepetinizde bulunan ürünleri istediğiniz an sepetinizden çıkarabilir veya yeni ürünler ekleyebilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünler sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda dahi saklanır ve bu durum bir sonraki ziyaretinizde alışverişinize kaldığınız yerden devam etme kolaylığı sağlar.

Siparişlerinizi Siparişlerim sayfasındaki ilgili sipariş numarası üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca geçmişte yaptığınız alışverişlerinizi listeleyebilir, güncel alışverişlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Netakiyoruz.com kalitesi ve özeniyle sunulan ürünlerimizi sevdiklerinize de hediye etme imkanı sunuyoruz. Seçmiş olduğunuz ürünleri sizler için hazırlamış olduğumuz şık hediye paketleri içinde sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Hediye paketlerinde fiyatlara ilişkin bilgiler bulundurmayıp, faturayı belirtmiş olduğunuz farklı bir adrese gönderebiliyoruz.

Siparişinizin iptali için ürününüzün kargoya teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Aksi halde iade işlemleri prosedürlerini uygulamanız gerekecektir. Kargoya teslim edilmemiş ürünlerin iptali için 0850 255 1951 nolu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizi arayabilir veya hello@netakiyoruz.com adresine iptal talebinizi içeren mail gönderebilirsiniz. Mailiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçerek iptal işleminizi gerçekleştirecektir.

ÜST
WhatsApp WhatsApp