DETAYLARI HATIRLAYIN

YENİ HESAP

TESLİMAT & KARGO

Kargo ücretiniz toplam sipariş tutarına yansıtılacağı için siparişinizin teslimi sırasında hiçbir ödeme yapmayacaksınız.

Bunun dışında Kapıda Ödeme seçeneğini tercih eden müşterilerimiz, ürün bedeli ve 8,50 TL tutarındaki kapıda ödeme teslim bedelini ödedikten sonra kargolarını teslim alabilecektir. Kapıda ödeme teslim bedeli şirketimiz ile ilgili olmayıp Sürat Kargo prosedürleri gereği alınmaktadır.

Üyelerimize en iyi hizmeti sunmak adına kargo ücreti almıyoruz. Satın aldığınız ürünün tutarı, boyutu ve mesafesi ne olursa olsun kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Siparişlerinizde kapıda ödeme rahatlığı sunuyoruz.

Bunun için Ödeme Bilgileri sayfasından kapıda ödeme seçeneklerinden birini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Siparişleriniz, hiçbir ödeme yapmadan kapınıza kadar gelecek ve ödemenizi kargo görevlisine yapabileceksiniz.

Ödemenizi yaparken, sipariş esnasında yapmış olduğunuz seçime göre Nakit veya Kredi Kartına Tek Çekim imkanından faydalanabilirsiniz.

Siparişinizi iade etmeniz durumunda, ödemiş olduğunuz tutar tarafımıza bildireceğiniz IBAN NO hesabına 2 iş günü içerisinde yatırılacaktır.

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmanız karşılığında kargo şirketleri 8,50 TL hizmet bedeli tahsil etmektedir. Bu tutar, kargo şirketi hesabına geçecek ve iadesi mümkün olmayacaktır.

Evet kapsıyor. netakiyoruz.com adresi üzerinden tüm Türkiye ve KKTC’ne gönderilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz, birinci dereceden akrabanız olduğunu resimli kimlik ile belgeleyen yakınınıza, teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilebilir. Sizlere hiçbir şekilde ulaşılamadığı durumlarda ise kargo yetkilisi, adresinize bir haber kağıdı bırakacaktır. Siparişinizi bu haber kağıdı ile birlikte 5 gün içerisinde ilgili şubeden alabilirsiniz. Bu süreyi aşan durumda ise ürününüz kargo şirketi tarafından depo adresimize geri gönderilecektir.

Netakiyoruz.com olarak sizlere en iyi kargo hizmetini sunmak adına Sürat Kargo ile çalışmaktayız. İnternet mağazamızdan vereceğiniz siparişler, Sürat Kargo güvencesiyle en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişini verdiğiniz ürünleri sizlere mümkün olan en kısa süre içinde ulaştırmak adına internet mağazamız üzerinden sattığımız ürünlerin tamamını netakiyoruz.com’a ait depoda tutmaktayız. Böylece siparişlerinizin tedariği için ekstra zaman kaybı yaşanmayacak, siparişiniz 5 iş günü içerisinde adresinize kargolanacaktır.

Siparişiniz size ulaştığında, gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ederseniz lütfen kargoyu teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Sorunlu olduğunu düşündüğünüz bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ettiğiniz takdirde, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimali ortadan kalkar. Bu durumda kargonuzun taşınması sırasında oluşabilecek hasarlardan dolayı kargo firması sorumlu tutulamaz. Kargo teslim fişi, siparişinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan onaylandığını gösterir belgedir. Kargonuzla ilgili en ufak şüphe duymanız halinde lütfen görevliden tutanak tutmalarını isteyiniz.

En yeni kampanya ve indirimlerden haberdar olabilmek için sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz...

ÜST
WhatsApp WhatsApp